O nas

Poznaj nas!

Hurtownia warzyw i owoców „Marciny” otwarta została w 2010r.

Zaopatrujemy obiekty handlowe i gastronomiczne (hotele, szkoły, sklepy, restauracje) w świeże owoce i warzywa z kraju i z najdalszych zakątków świata.

Dostawy świeżych warzyw i owoców

Realizujemy bezpłatnie dostawy do klientów na terenie Świnoujścia, Międzyzdrojów oraz przygranicznych miejscowości po stronie Niemiec.

Dostawy realizujemy własną flotą pojazdów wyposażonych w chłodnie, od Poniedziałku do Soboty włącznie co w przypadku warzyw  i owoców gwarantuje odbiorcom doskonałą świeżość i wysoką jakość zamawianego towaru. Dostarczamy zamówienia składane również w dniu dostawy.

Zamówienia można składać dzień wcześniej w postaci SMS jak i na adres e-mail oraz telefonicznie w dniu którym ma nastąpić dostawa. Jeżeli są Państwo zainteresowani asortymentem nie objętym w ofercie zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu sprostania Państwa oczekiwań.

Co nas wyróżnia?

Zdobyte doświadczenie i stała współpraca ze sprawdzonymi producentami i dostawcami pozwoliła nam na wynegocjowanie samych korzyści płynących dla odbiorców w postaci atrakcyjnych cen jak i również bardzo dobrej jakości produktów.

Hurtownia spełnia wszystkie wymagane wymogi sanitarne zarówno na przechowywanie jak i na dostawę do odbiorów, firma posiada opracowany, wdrożony i stosowany system HACCAP.

Dbamy o każdego klienta z najwyższa starannością jak i o usługi jakie świadczymy oraz o najwyższej jakości towar jaki mamy państwu do zaproponowania.

Nasz sklep firmowy

Dla jak najlepszego zadowolenia naszych stałych odbiorców detalicznych zapraszamy również wszystkich do naszego sklepu firmowego znajdującego się na ul.Konstytucji 3go Maja 15 oraz ul. Konstytucji 3go Maja 30/1 w Świnoujściu, gdzie czeka codziennie najwyższej jakości towar w bardzo przystępnych cenach.